Opowiedz swoją historię!

Cześć!

Chciałbym Cię zaprosić do napisania wpisu gościnnego na moim blogu, opowiedzenia swojej historii. Oczywiście może to być wpis anonimowy/pod pseudonimem.

Jest mało relacji o życiach ludzi takich jak my: homomężów i ich żon oraz homożon i ich mężów. A przecież wiemy, że stanowimy liczną grupę. Codziennie mam po kilkadziesiąt wejść na moim blogu. Dostaję wiele mejli od ludzi, którzy dzielą się ze mną swoimi historiami, bardzo podobnymi do mojej.

Tylko mówiąc o naszej sprawie, naszych trudnościach, możemy doprowadzić do większego zrozumienia naszych decyzji, działań. By homoseksualizm czy biseksualizm były kiedyś postrzegane jako „normalne”, neutralne, w pełni społecznie akceptowane, musimy mówić, pisać, być widoczni.

Zapraszam Cię więc do podzielenia się swoją historią. Pozostawiam Ci całkowitą dowolność w tematyce wpisu. Może to być opis konkretnej sytuacji, mogą to być też bardziej ogólne spostrzeżenia, wnioski. Ważne byś pisał(a) o sobie, w jakiej sytuacji jesteś, jak się czujesz, co było i jest dla Ciebie najtrudniejsze. Możesz pisać o tym, co wywołuje w Tobie najsilniejsze emocje, o tym czego żałujesz albo jakie masz plany na przyszłość, marzenia. Albo o tym, jak postrzegasz swoją sytuację w swoim najbliższym otoczeniu (bliscy, rodzina, przyjaciele, praca). W końcu, o tym co chciał(a)byś w swoim życiu zmienić, czy, czyjej i jakiej pomocy w tym potrzebujesz.

Mam nadzieję, że napiszesz. Czekam na Twojego bloga!

Pozdrawiam,

Adam

 

girl-158465_1280

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s