Powstała GAMMA Polska! Dołącz do nas

Ostatnie tygodnie są trudne dla każdej osoby LGBT+. Spieszymy więc podzielić się dobrą wiadomością – powstała „GAMMA Polska” – samopomoc, grupa dyskusyjna i wzajemnego wsparcia dla żonatych gejów i zamężnych lesbijek. Zapraszamy do uczestnictwa!

Naszym celem jest tworzenie bezpiecznej i dyskretnej przestrzeni dla osób LGBT+ oraz poszukujących, a będących obecnie lub w przeszłości w związkach z osobami heteroseksualnymi. Da im to możliwość wymiany doświadczeń i zmierzenia się z problemami związanymi z ich życiem, związkami i seksualnością.

W dyskusjach grupy „GAMMA Polska” uczestniczyć mogą homomężowie i homożony na różnych etapach – osoby na początku drogi, te, które już dawno podjęły decyzję o zasadach „nowego życia”, czy takie, które pozostały w związku z heteroseksualnym partnerem/partnerką.

Uczestnictwo w grupie może być ważnym doświadczeniem na Twojej drodze. Dołączając do grupy, godzisz się na dwie podstawowe zasady: 1) całkowitej dyskrecji oraz 2) bezpiecznej przestrzeni, w której nie oceniamy siebie nawzajem. Wzorowaliśmy się na podobnych inicjatywach w USA czy Australii, o których więcej tutaj.

 

climb

 

Grupa „GAMMA Polska” jest grupą prywatną. Nie udzielamy profesjonalnych porad terapeutycznych. Mamy nadzieję, że w przyszłości wymiar wirtualny zostanie dopełniony wymiarem rzeczywistym, czyli spotkaniami.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do dołączenia do grupy „GAMMA Polska” i pisania (zadawania pytań, dzielenia się doświadczeniami, wymiany informacji, a nawet rozdawania wirtualnych przytulasów)!

Adam i Dariusz

Homomężowie założyciele „GAMMA Polska”

Jedna myśl na temat “Powstała GAMMA Polska! Dołącz do nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s